Gala teamová fotka
Pro Line - BV 5591 S
Volleyball match
Footballtennis match
Beach Volleyball match

O společnosti

Gala a. s. vyrábí sportovní a medicinální míče, vybavení pro turistiku, šité doplňky pro armádu a policii, postroje na zahradní a záchranářskou techniku, šátky, vaky a nosiče dětí, boxovací pytle a další výrobky šité galanterie.

Akciová společnost Gala je jediným evropským výrobcem špičkových volejbalových míčů, míčů pro házenou a nohejbal, dále je dodavatelem basketbalových, fotbalových a jiných sportovních míčů. Výrobky značky Gala jsou určeny pro profesionální, výkonnostní i rekreační sport a splňují všechny přísně předepsané technické parametry. Vysokou kvalitu míčů potvrzují certifikáty mezinárodních federací FIVB a FIBA.

Kromě výroby míčů zahrnuje nabídka společnosti Gala zakázkovou výrobu batohů a šitých doplňků pro armádu, policii a záchranářské složky, dále nosičů na zahradní techniku, šití šátků, vaků a nosítek dětí, výrobu boxovacích pytlů a dalšího sortimentu těžké galanterie. Mezi spokojené zákazníky patří firmy Stihl, Decathlon, Scott&Tyco, Emeibaby, Limas, Didymos, Hübsch, Ruckeli, armády zemí EU, Ministerstvo vnitra ČR a další. Na trhu působí Gala již od roku 1949 let a 90 % produkce exportuje do více než 30 převážně evropských zemí. V roce 1996 byl původní státní podnik privatizován a nyní je akciovou společností, stoprocentně vlastněnou rodinnou firmou Remafin 11 a.s. Přerov. V roce 2000 byl zaveden v Gale systém managementu jakosti ISO 9001. Od roku 2013 využívá společnost ERP systém Vision32 pro výrobu, ekonomiku, personalistiku a nově také pro podnikovou prodejnu.

 • r.1949 založení, r.1996 jako akciová společnost privatizována
 • r.2000 zaveden systém managementu jakosti ISO 9001 a od r.2013 jsme držitelem EN ISO 14001
 • Aktuální počet zaměstnanců více jak 300, obrat přes 10 mil. EUR, výroba v Prostějově a Rýmařově
 • Výrobce a dodavatel míčů pro volejbal, nohejbal, basketbal, fotbal a další sporty
 • Výrobce boxovacích pytlů, batohů a sportovních tašek
 • Výrobce nosičů zahradní a záchranářské techniky
 • Výrobce dětských nosítek, šátků a vaků

Gala a.s. (se sídlem Prostějov – Krasice Západní 1/75 PSČ 797 32) je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně pod spisovou značkou B 1226, identifikační číslo 49969820.

Prezentace společnosti

Gala prezentace společnosti
Stáhnout

nahoru...

Kariéra

Společnost Gala a.s. vyhlašuje výběrová řízení na následující pozice.

Bližší informace Vám poskytne Ing. Hana Lambot Wiesinger, personální manažerka,  +420 582 314 264,  Tato emailová adresa je chráněna Javascriptem, prosím povolte Javascript h.wiesingerxqx@xqxgala.cz

Šička, švadlena, krejčí

Náplň práce

Šití na průmyslových rovných šicích strojích.

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení, měsíční prémie za plnění úkolových norem, podíl na hospodářských výsledcích společnosti (13. plat), příspěvky na stravování, příspěvek na dopravu, stabilní zaměstnání.

Další informace

Pracovní doba v jednosměnném provozu 7,5 hodiny denně. Pracovní doba 06:00 – 14:00 hod., po domluvě 07:00 – 15:00 hod. Možnost práce na zkrácený úvazek.

stáhnout

Technický pracovník

Předpoklady

 • SŠ či VŠ vzdělání technického zaměření v oboru šité výroby, konstrukce.
 • Řidičský průkaz skupiny B.
 • Komunikace v cizím jazyce (AJ či NJ)
 • Řidičský průkaz skupiny B.
 • Samostatnost, spolehlivost, loajalita.

Nabízíme

Pružná pracovní doba, zajímavé mzdové ohodnocení, podíl na hospodářských výsledcích společnosti (13. plat), příspěvky na stravování, stabilní zaměstnání.

stáhnout

nahoru...

Certifikáty

Dokumentace