Gala teamová fotka
Pro Line - BV 5591 S
Volleyball match
Footballtennis match
Beach Volleyball match

Přes prsty – v hlavní roli míče Smash Plus 6

03.09.2019

Petr Kolečko patří k nejzajímavějším českým scénáristům. Jeho jméno čteme za filmy Padesátka, Masaryk, za Okresním přeborem, Mostem nebo hokejovou Lajnou. Kolečkův autorsko-režisérský debut z prostředí plážového volejbalu s názvem Přes prsty v těchto dnech začíná lákat do kin první návštěvníky. Jedná se o lehkou letní komedii o lásce v písku pod volejbalovou sítí. Zárukou potenciálního úspěchu každého filmu jsou nejen kvalitní herci a atraktivní prostředí, ale i pečlivě vybrané rekvizity. Není tedy divu, že tvůrci sáhli po míčích z Galy.

Ano, jednu z hlavních rolí hrají právě beachvolejbalové míče Smash Plus 6 BP 5263 S. Hodně míčů. Záplavu našich míčů můžete spatřit na tiskových konferencích, můžete je dokonce vyhrát v rozhlasových soutěžích a na propagačních turnajích.

Galácký Smash Plus 6 zkrátka není jenom kvalitním sportovním náčiním. Že mu nelze upřít ani značné charisma, fotogeničnost a herecké nadání, o tom se můžete už brzy přesvědčit na některé z premiér filmu Přes prsty, kam vás společně s jeho tvůrci srdečně zveme.

Přes prsty 1 Přes prsty 2 Přes prsty 3 Přes prsty 4

zpět...