Gala teamová fotka
Pro Line - BV 5591 S
Volleyball match
Footballtennis match
Beach Volleyball match

Den otevřených dveří

04.07.2019

Ve čtvrtek 4. 7. 2019 proběhl v prostějovském závodě Gala Den otevřených dveří, který se konal v rámci oslav 70. výročí založení společnosti.

Pro všechny návštěvníky byla připravena prohlídka výrobního závodu, občerstvení, drobné upomínkové předměty a pro nejmenší návštěvníky i dětský koutek s hrami a skákacím hradem. Mládež se sklonem ke kreativitě zase dostala možnost pomocí barevných popisovačů vytvořit design míče dle vlastní fantazie.

Během komentovaných šedesátiminutových prohlídek si návštěvníci prohlédli celý výrobní závod a na vlastní oči mohli posoudit vysokou úroveň výrobních technologií a moderní prostředí akciové společnosti Gala. Firmou prošlo na 350 účastníků včetně kolegů z pobočky v Rýmařově. Celá akce se nesla v duchu zajímavých informací, zvídavých otázek ze strany hostů a dobré nálady všech zúčastněných.

Návštěvní den pro nás byl skvěle stráveným časem s příjemnými lidmi a už teď se těšíme se na další shledání. Všem, kteří na Den otevřených dveří dorazili, i těm, kteří se na jeho přípravě a průběhu podíleli, děkujeme za účast, pohodovou atmosféru a nadmíru příznivé hodnocení.

Den otevřených dveří 1 Den otevřených dveří 2 Den otevřených dveří 3 Den otevřených dveří 4 Den otevřených dveří 5 Den otevřených dveří 6 Den otevřených dveří 7 Den otevřených dveří 8 Den otevřených dveří 9 Den otevřených dveří 10 Den otevřených dveří 11 Den otevřených dveří 12 Den otevřených dveří 13 Den otevřených dveří 14 Den otevřených dveří 15 Den otevřených dveří 16

zpět...